Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

Символи Світловодського району

   

Опис герба

У синьому полі срібний Юрій-змієборець з червоним хрестом на щиті на коні б'є списом срібного змія, зліва - срібний боковик.

 

Опис прапора

Прямокутне полотнище зі співвідношенням сторін 2:3, яке складається з двох рівновеликих горизонтальних смуг - синьої та білої, від древка (відстань на 5/11 довжини прапора) йде жовтий трикутник, у якому червоний хрест Святого Юрія.

 

Основна фігура символіки Світловодського району - Св. Юрій-змієборець, запозичена з історичного герба міста Новогеоргіївська, замість якого побудоване місто Світловодськ - адміністративний центр колишнього Новогеоргіївського (тепер Світловодського) району. Св. Юрій-змієборець - покровитель христолюбивого воїнства та землеробів,

символ боротьби добра і зла. Срібний боковик символізує Дніпро, до правого берега якого прилягають землі Світловодського району. Символи районуГербовий щит увінчаний стилізованою композицією, у якій поєднані промені сонця та срібні хвилі на синьому фоні, оздоблені з боків декоративними галузками. Щит з боків прикрашений дубовим листям, перевитим синьою стрічкою із золотим девізом «Рідна земля найкраща». У прапорі використаний хрест Св. Юрія та відповідні гербові кольори. Символіку затверджено у 2000 році. Автори символіки: В. Є. Кривенко, К. В. Шляховий.