Звітує відділ культури

В районному Будинку культури зібралися директори сільських Будинків культури, бібліотекарі, спеціалісти музейної справи та запрошенні представники Світловодської районної ради Н.Пруднікова та районної державної адміністрації В.Гавриленко.  Звіт про виконання планових заходів розпочала начальник відділу М.Сталенко та продовжили кожен в своєму напрямку Л.Воловик - директор районного Будинку культури, К.Сокуренко - завідуюча центральною районною бібліотекою та Л.Шкирай - завідуюча музем в с. Захарівка. Виступаючі зазначили, що не зважаючи на складні часи, які нині переживає наша країна, незважаючи на вкрай низький рівень фінансування закладів культури, працівники галузі активізували свою роботу, направлену на підняття патріотичних почуттів та згуртування громад і мають за це вдячність сільських жителів та високі результати у обласних і Всеукраїнських конкурсах.