Засідання постійних комісій районної ради

22 - 23 червня 2016 року відбулись засідання постійних комісій Світловодської районної ради сьомого скликання. На розгляд депутатів були внесені питання чергової десятої сесії районної ради. Для доповіді запросили начальників підрозділів та відділів Світловодської райдержадміністрації, Анатолія Омельченко – державного фітосанітарного інспектора відділу дозвільної системи управління державного нагляду, Вадима Раковича – начальника Світловодської філії Кіровоградавтодор, Олександра  Ісаєва – директора державного підприємства «Світловодське лісове господарство». Багато питань було у депутатів до Вадима Раковича по якості і вчасності ремонту доріг. Після обговорення і доопрацювання депутати внесли питання до порядку денного сесії.