З професійним святом

Шановні працівники соціальної сфери щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Переконані, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.

Бажаємо Вам творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій. щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Низький Вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей.

Натхнення Вам і творчих успіхів у Вашій благородній справі!

Депутатський корпус і колектив райради