Шановні жителі Світловодського району!

Від імені депутатського корпусу Світловодської районної ради щиросердечно вітаю вас з наступаючим Новим 2020 роком

та Різдвом Христовим!

Нехай з останніми хвилинами Старого року вас покинуть турботи та негаразди, а прийдешній рік  увійде у вашу оселю щедрим і бажаним гостем, примножить здобутки кожної сім’ї, додасть міцного здоров’я та удачі, принесе достаток, довгоочікуваний мир, стабільність, єдність та впевненість у завтрашньому дні.

Щиро бажаю, щоб у ваших душах ніколи не згасав вогонь надії, любові і добра! Нехай завжди з вами буде Господь, а дорогу у майбуття нехай осяває яскрава Різдвяна Зірка, даруючи життєву силу і натхнення на здійснення усіх задумів, сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків!

Веселих вам Різдвяних свят, смачної куті, щедрої коляди та щасливого Нового року!

З повагою, голова районної ради                               Роман Домбровський