Сьогодні, 5 червня, в переддень дня журналіста України,  голова районної ради Роман Домбровський та голова районної державної адміністрації Віктор Селич привітали з професійним святом тих, хто об’єктивно, неупереджено, невтомно працює на ниві журналістики та у нескінченному потоці інформації вибирає й доносить до жителів Світловодщини найбільш актуальну. Керівники району вручили вітальні адреси Антону Вербицькому, Альоні Гуртовій,Тетяні Дроздовій, Богдану Дроздову, Світлані Калугіній та побажали їм свободи й незалежності у професійній діяльності, добрих новин і сенсацій, цікавих тем, сміливих проєктів, яскравих газетних публікацій та сюжетів, невичерпної енергії , натхнення задля втілення у життя всіх задумів і мрій та досягнення нових професійних вершин.