14 жовтня Україна відзначає три славетних свята – День захисника Вітчизни, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Від усього серця вітаю з цими знаменними святами  чоловіків Світловодщини,  гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров!

Також сердечно вітаю Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами.

В це світле свято бажаю Вам родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру! Нехай Ваш дім буде наповнений світлом і любов’ю, а робота приносить лише задоволення!

З повагою

голова районної ради                                                Роман Домбровський