Шановні працівники відокремленого підрозділу каналу "Дніпро-Інгулець" управління каналу ріки Інгулець!
Вітаємо вас з професійним святом, Днем працівників водного господарства України!
Вода є безцінним природним ресурсом, значення якого в сучасному світі зростає з кожним днем.
Ми повинні берегти наші водні багатства, адже ставленням до них визначається рівень цивілізованості та культури суспільства, його турбота про майбутні покоління.
Своєю самовідданою працею ви реалізуєте державну політику в сфері охорони, раціонального використання і відтворення водних ресурсів країни.
Упевнені, що ваш професіоналізм і надалі буде запорукою надійної роботи водогосподарських об’єктів, дбайливого збереження та примноження природних багатств, поліпшення екологічної ситуації.
Бажаємо вам нових успіхів і надбань у почесній і відповідальній справі, щастя, міцного здоров’я, добробуту та злагоди у ваших родинах!
Голова районної ради Роман ДОМБРОВСЬКИЙ