Шановні освітяни Світловодщини!
Від імені депутатського корпусу Світловодської районної ради  щиро вітаю Вас з професійним святом! Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю,  великий талант, покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.
Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.
Бажаю Вам, дорогі вчителі, відчуття повноти та неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.
Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

З повагою,

голова Світловодської районної ради                    Роман  Домбровський