Шановні керівники та депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Світловодського району!

Щиро вітаю  Вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє держави та наших громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов прошивання своїх мешканців.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є тим внеском у розвиток держави, якого очікують наші виборці.

Тому бажаю Вам мужності та здобутків у нелегкій та відповідальній праці,
міцного здоров'я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів та задумів!

З повагою,

голова Світловодської районної ради                          Роман Домбровський