Дорогі земляки!

Від імені депутатського корпусу Світловодської районної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди 97-річниці  від дня утворення району!

За 97 років Світловодський район значно змінився у соціальному, економічному, духовному, культурному і освітньому розвитку. Незмінними залишилися  щедра Світловодська земля і її прекрасні люди.

Прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього наших дітей об'єднує жителів району - працівників сільського господарства, лікарів, вихователів, вчителів, усіх, хто спрямовує власні потенціал та досвід, сили та знання на благо нашого краю. Піклування про створення гідних умов життя, праці та відпочинку людей завжди було і залишається головним пріоритетом у роботі органів місцевого самоврядування.

Я щиро дякую  жителям району за професіоналізм, уміння жити і працювати на благо свого краю і України в цілому.

Бажаю усім міцного здоров’я, родинного благополуччя, невичерпного джерела життєвої енергії, добробуту та процвітання кожній родині!

З днем народження, Світловодський краю!

Зі святом, світловодчани!

З повагою

голова районної ради                                                       Роман Домбровський