Шановні жителі Світловодського району!

День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців.

Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

За відносно невеликий період становлення України, державний прапор став відомий у всьому світі.

Бажаємо всім українцям миру, щастя, благополуччя, успіхів в роботі і у всіх починаннях на благо Вітчизни!

Зі святом вас!

Депутатський  корпус Світловодської  районної  ради!