Шановні працівники медичної галузі Світловодщини!

Від імені Світловодської районної ради прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом — Днем медичного працівника!

Професія лікаря завжди була шанована в суспільстві, адже вона пов’язана зі збереженням найціннішого надбання держави — здоров’я і життя її громадян. Ваш професіоналізм, досвід та відданість справі повертають людям найдорожче — можливість насолоджуватися повноцінним життям.

Тож нехай щоденна праця на благо наших громадян приносить вам задоволення й радість, а людська вдячність і шана надихають на подальші успіхи й професійні здобутки.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, щастя, втілення усіх задумів, натхнення та успіхів у непростій, але такій важливій і шляхетній справі!

З повагою,

голова районної ради                 Р.Домбровський