Чарівні жінки Світоводщини!

Від імені депутатського корпусу Світловодської районної ради щиро вітаю Вас зі святом весни і молодості!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято  – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу.

Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.
Без вас не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.
Щедрість Ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Від усієї душі бажаю Вам величезного жіночого щастя, любові і добра!

Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, довкола панує любов і гармонія, а Ваші серця зігрівають тепло і повага рідних та близьких.

Нехай кожна мить Вашого життя буде щасливою, щоб не було у ньому сірих буднів, а лише приємні спогади.

Будьте завжди сповнені надій та оптимізму. Адже саме Ви даєте чоловікам нові сили, допомагаєте ставати кращими, добрішими, впевненішими в собі.

Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя й удачі, здійснення всіх мрій і бажань!

Хай у Вашій оселі завжди панують мир, злагода та добробут, а Ваші серця ніколи не залишають ВІРА, НАДІЯ і ЛЮБОВ!

З повагою - голова районної ради Роман Домбровський