Депутати Світловодської районної ради, сільські голови, працівкики апарату районної ради та районної державної адміністрації вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції на мітингу, який відбувся 13 грудня.
Ми вже 33 роки згадуємо цю сумну подію, яка сталася в ніч із 25 на 26 квітня 1986 року. О 1-й годині 23 хвилини на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа, яка сколихнула всю планету.
Четвертий енергоблок перетворився на суцільну руїну: обпалений бетон, покривлена арматура, зруйновані стіни. А над землею попливли величезні невидимі хмари радіації. Відразу ж на АЕС почали прибувати пожежники, які багато годин вели жорстокий бій з вогнем.
27 квітня для участі в ліквідації аварії було залучено 1185 працівників міліції, 99 пожежників, 850 військовослужбовців внутрішніх військ. Спеціальна урядова комісія прийняла рішення про евакуацію населення.
Перед учасниками мітингу виступили Григорівський сільський голова Надія Невкрита та депутат районної ради Сергій Скопич, які були свідками тієї страшної аварії, бо на той час проживали в так званій "30-кілометровій зоні".
Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. Тож не треба повторювати помилок. Давайте берегти оточуючий світ! Нашій планеті вистачить одного Чорнобиля, який для нас ніколи не стане минулим. Величезний подвиг здійснили ті, хто брав участь у ліквідації наслідків вибуху на четвертому енергоблоці атомної електростанції.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів та поклали квіти до пам'ятника ліквідаторам.