Воїнам-інтернаціоналісам

Дорогі воїни-інтернаціоналісти!

Священною є пам'ять про ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов'язку, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя. Сьогодні ми вшановуємо всіх тих, хто повернувся, низько вклоняємося батькам і рідним загиблих.

Війна страшна в усі часи і на будь-якій території. Гинуть на ній найкращі сини Батьківщини. Та по життю нас веде Господь Бог і наша пам'ять. Ми ніколи не забудемо тих, хто не повернувся! Ми пам'ятаємо все, що з ними сталося, яке лихо скоїла війна.

Та життя продовжується , всупереч смерті, нам треба разом іти вперед, спільно з усім українським народом долати перешкоди й негаразди.  Ми знайдемо шлях, який веде до розбудови заможної демократичної держави, жодна жертва не буде марною.

Низький вам уклін. Доброго вам здоров'я, стійкості та оптимізму.

З повагою голова районної ради О. Шаповал