Голова районної ради Домбровський Роман Васильович з робочим візитом, на запрошення сільського голови Федоруса Віталія Олексійовича, відвідав село Озера. Основною метою візиту було узгодити питання про виділення коштів на капітальний ремонт даху Озерського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад КЗ Павлівське НВО. Голова райради разом з сільським головою та керівником НВК оглянули дах. Його конструкції вже декілька років знаходяться в аварійному стані, що перешкоджає повноцінно проводити освітній процес, відновлювані роботи там вкрай необхідні. Сільська рада передала у районний бюджет субвенцію на співфінансування ремонтних робіт у розмірі 420 тисяч гривень. Найближчим часом питання додаткового фінансування об’єкту планується розглянути на сесії районної ради. Замовником будівництва має виступити сектор освіти Світловодської райдержадміністрації.

Також голова районної ради провів прийом громадян, поспілкувався з громадою. Жителі села високо оцінюють роботу ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг» та виконавця робіт ПП «Ефект» по ремонту дороги загального користування місцевого значення Миронівка-Озера.