Голова Світловодської районної ради Роман Домбровський та керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Кондратенко  з нагоди Дня працівників статистики відвідали  трудовий колектив відділу статистики та привітали працівників із професійним святом.
 У своєму вітанні Роман Васильович зазначив, що професіоналізм та відданість працівників своїй справі є надійною гарантією своєчасного надходження достовірної інформації споживачам, задоволення потреби держави і громадськості в інформації.
 Побажав працівникам колективу мирного неба, міцного здоров’я, плідної праці у важливій для суспільства справі та вручив Почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації працівникам відділу.
Дрему Наталію Григорівну - начальника відділу статистики у Світловодському районі Головного управління статистики у Кіровоградській області депутати районної ради привітали на 45 сесії, засідання якої відбулося 13 грудня.