Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

Голова Світловодської районної ради Роман Домбровський та керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Кондратенко  з нагоди Дня працівників статистики відвідали  трудовий колектив відділу статистики та привітали працівників із професійним святом.
 У своєму вітанні Роман Васильович зазначив, що професіоналізм та відданість працівників своїй справі є надійною гарантією своєчасного надходження достовірної інформації споживачам, задоволення потреби держави і громадськості в інформації.
 Побажав працівникам колективу мирного неба, міцного здоров’я, плідної праці у важливій для суспільства справі та вручив Почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації працівникам відділу.
Дрему Наталію Григорівну - начальника відділу статистики у Світловодському районі Головного управління статистики у Кіровоградській області депутати районної ради привітали на 45 сесії, засідання якої відбулося 13 грудня.

Повернутись