Голова Світловодської районної ради Роман Домбровський та заступник голови районної державної адміністрації Наталія Гаврилюк привітали колектив Світловодського РЕМ ПрАТ «Кіровоградобленерго» з нагоди святкування Дня енергетика. Відзначили грамотами таких працівників підприємства:
Синєгібський Дмитро Миколайович – старший інспектор;
Півень Микола Васильович – електрогазозварник;
Подолях Тетяна Олександрівна – контролер енергонагляду;
Залюбовський Богдан Петрович – електромонтер з експлуатації розподільних мереж;
Кльова Дар‘я Ігорівна – бухгалтер.
Вручили Подяку всьому колективу за сумлінну працю та з нагоди дня енергетика.
Сьогодні кожній людині доступні блага цивілізації, в тому числі і самі елементарні, але вони ж і найважливіші – тепло і електроенергія! У День енергетика прийміть наші вітання і побажання того, щоб у вашому житті безперервно спалахували і іскрилися щасливі миті, а любов, удача і гарний настрій зігрівали вас в будь-яку погоду і в будь-який день!