Випускний в Григорівському ДНЗ

31  травня в Григорівському дошкільному навчальному закладі „Ромашка” пройшло традиційне випускне свято. Цей день - святковий, радісний, веселий і сумний водночас. Зворушені батьки, схвильовані діти... Свято, коли діти прощаються з дитинством. Свою другу домівку залишають 7 випускників, які в новому навчальному році прийдуть навчатися до школи.

У житті у кожного з нас є чимало пам'ятних подій. Одна із таких - останній випускний бал у дитячому садочку.

Святково прибраний музичний зал у дитячому садочку «Ромашка». Все навколо прикрашено кольоровими кульками та живими квітами. Під звуки музики і оплески батьків виходять самі винуватці торжества - випускники. На святі діти багато співали, розказували вірші, дякували своїм вихователям, нянечкам, всьому персоналу дошкільного закладу, які так дбайливо про них піклувалися протягом декількох років. На свято до дітей завітали казкові герої – Незнайка та Шапокляк, які вмовляли дітей не ходити до школи, але нічого у них не вийшло. Протягом кількох років дошкільники готувалися до цієї урочистої миті, чемно вчилися, старанно вивчали грамоту, вчилися поважати дорослих та однолітків.

Діти – випускники отримали дипломи про закінчення дошкільного навчального закладу. Після урочистої частини на дітей чекав приємний сюрприз - солодкий стіл, який підготував батьківський комітет. Діти загадали свої бажання та задули свічки на святковому торті.

Кожний батько з гордістю дивився на свою дитину, яка так скоро встигла вирости і скоро буде першокласником.  Чудове свято прощання з дитячим садочком надовго залишиться в серцях вихованців дошкільного закладу. Попереду на них чекають незвідані далі, відкриваються тисячі доріг і стежинок, чекають шкільні парти, але защемить душа із роками, коли на дитячих фото бачиш наївні і щирі посмішки своїх друзів...

Це свято у рідному садочку з дитячим сміхом і дитячим щебетом, хоча і з легким смутком розлуки, залишиться назавжди світлим спомином.