Ось і настала щаслива і урочиста мить для випускників КЗ «Павлівське НВО». Сьогодні закінчується шкільна юність, відмежовуючи безтурботне дитинство й доросле життя. Цього дня всі довго чекали, хвилювалися, тож, нарешті, разом відзначили ті здобутки і успіхи, якими діти винагороджені за наполегливість і старанність.
Дві зірочки, цьогорічні випускниці, Москальова Дар’я та Кондратюк Ірина, золотими літерами вписали свої імена у славну історію школи, адже вони отримали золоті медалі. Це достойна нагорода за роки навчання.
Вітав випускників разом з директором закладу Катериною Усіченко голова Світловодської районної ради Роман Домбровський.
Випускники КЗ «Павлівське НВО» цього року успішно склали ЗНО, особливо відзначилася Ірина Кондратюк, яка з біології отримала 195 балів, тож Роман Васильович принагідно вручив їй учнівську премію Світловодської районної ради.
Багато теплих слів лунали на адресу випускників. Усі вони об’єднані побажаннями успіху, кар’єрного росту, а насамперед – людяності, про яку ніколи не можна забувати.
Молоді, амбітні, перспективні, здатні втілити мрії в реальність люди – це випускники КЗ «Павлівське НВО», це наш сьогоднішній день і наше майбутнє. Тож щасливої дороги!
Похвальними грамотами нагородили Москальову Дар’ю, Кондратюк Ірину, Погрібного Назара, Герасимова Іллю, Тартікян Карину.
Нехай усі двері перед вами відчиняються. Будьте успішними, долайте найскладніші вершини, а потім обов’язково повертайтеся до рідної школи, аби розповісти нам про свої життєві досягнення. Запам’ятайте: можна не знати правила, не пригадати героїв творів чи складні формули, головне в житті завжди залишатися людиною.
В добру путь, зіркові випускники!