Виїзний прийом у с.Захарівка

21 липня голова Світловодської районної ради Домбровський Р.В. провів виїзний прийом у с.Захарівка.

В рамках прийому відбулася зустріч з громадою села. Спільно з начальником відділу грошових виплат та компенсацій УСЗН Світловодської райдержадміністрації Кондратенко О.В. надано роз’яснення з приводу оформлення субсидій.

Також до зустрічей було залучено начальника Світловодського відділення «Укргазбанку» Герасименко С.М., який розповів про державну програму пільгового кредитування «Тепла оселя».

Спільно з сільським головою Гарбузом В.В. голова районної ради зустрівся з місцевими фермерами. Було досягнуто домовленості про соціальну співпрацю між владою і товаровиробниками.