у Таловій Балці відбулася значима подія – освячення Спасо-Преображенського храму, який зараз відбудовують та реставрують

Освятити храм та установити хрест на дзві­ниці  прибули церковно­служителі зі Світловодська, Онуфріївки, Кривого Рогу, Олександрії.

На святі також були присутні голова районної ради Олексій Шаповал та Світловодський міський голова Юрій Котенко. Вони від  щирого серця привітали всіх, хто прибув            на церемонію, та подарували в церкву картини, на яких зображено Ісуса Христа і Георгія Побідоносця.

З давніх часів Талова Балка славилася своїми краєвидами та цілющою енергетикою місця, на якому стоїть церква. Молячись у цій канонічній споруді в душі настає мир і спокій. Багато людей відвідувало та й досі відвідує ці благодатні місця.

Допомога на відновлення храму надходить звідусіль, адже Спасо-Прео­бра­женсь­кий храм відомий своєю історією та є архітектурною пам’яткою. Жителі Талової Балки й інших сіл району, меценати з усієї України беруть участь у його реставрації.

Отець Серафим вірить, що після відновлення храму, будівництва церковного комплексу паломництво відродиться з новою силою.

Урочиста завершальна промова Єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа (Валерія Гончаренка) вселила у серця гостей та прихожан віру у світле майбутнє для Спасо-Преображенського храму та всієї України, адже в цей тяжкий час українці, як ніхто, потребують віри та Божої помочі.