16 серпня  2019 року на сорок третій сесії Світловодської районної ради депутати прийняли рішення «Про звернення депутатів Світловодської районної ради Кіровоградської області ремонту дороги Т-12-11 Знам’янка – Подорожнє».

На дане звернення отримано відповідь від Державного агентства автомобільних доріг України, в якій зазначається, що «питання ремонту вказаної автомобільної дороги взято до уваги та буде опрацьовано при формуванні виробничих планів на наступний рік за умови подання відповідних пропозицій Службою автомобільних дорік у Кіровоградській області, залежно від обсягів фінансування дорожньої галузі передбаченого Законом України «Про державний бюджет України на 2020 рік».