23 квітня у селі Григорівка Світловодського району відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.
У заході взяли участь голова районної ради Роман Домбровський, заступник голови Олексій Шаповал, депутати районної ради, сільський голова с.Григорівка Надія Невкрита, помічник народного депутата України Олеся Довгого Анна Трубаченко,керівництво районної державної адміністрації.
       Відкриття майданчика зі штучним покриттям – це велике свято для спортивної громади. Головною метою даного проекту було привернути увагу молоді до активного способу життя та змістовного дозвілля. Створення умов для занять спортом дозволить виховувати здорову націю. Завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі та молодь району у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я.