В роботі позачергової  сорок шостої  сесії Світловодської  районної ради, яку провів голова ради Роман Домбровський, взяли участь районні обранці, перший заступник  голови  районної державної адміністрації  Наталія Гаврилюк,  сільські голови, керівники бюджетних установ та організацій району.

На сесії заслухали питання про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Світловодського району на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 13 грудня 2019 року № 554, з якого інформувала перший заступник  голови  районної державної адміністрації  Наталія Гаврилюк.

Далі депутати заслухали звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік та внесли зміни до рішення районної ради від 13 грудня 2019 року № 558 «Про районний бюджет Світловодського району на 2020 рік».

Крім того,  депутатами  були  прийняті  рішення, якими  підтримано звернення  депутатів Світловодської районної ради Кіровоградської області:

- до  Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює  державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг;

- до Президента України, Кабінету Міністрів  України, Верховної Ради України щодо впровадження земельної реформи в Україні;

- до  Президента України, Секретаря Ради національної  безпеки і оборони України, Голови Служби  безпеки України щодо ризиків кодування телевізійного супутникового сигналу.

Загалом, на  пленарному засіданні позачергової  сорок шостої сесії було прийнято шість   відповідних рішень.