У Павлівці працює приймальня Віталія Німця

2 серпня розпочала роботу громадська приймальня депутата районної ради від ВО «Батьківщина» Віталія Німця. Щоб привітати з відкриттям приймальні, а також аби провести спільний прийом громадян до Павлівки приїхали голова районної ради Роман Домбровський, депутати районної ради Сергій Скопич та Юрій Магдій.

Власне, активну депутатську діяльність Віталій Німець розпочав задовго до відкриття приймальні, одразу після свого обрання. Першим, що зробив новообраний депутат – вирішив питання підвозу учнів шкільним автобусом з Підлісної вулиці (раніше Чапаєва). Потім сприяв проведенню Інтернету у Павлівській школі. А з приходом тепла він розпочав роботу з благоустрою сільського кладовища, відвідуючи яке помітно, що цвинтар доглядають – навіть покинуті могили не потопають у бур’янах, а небезпечні дерева спиляно (звісно там, де згоду на це дали родичі покійних). У свою чергу Віталій Німець висловлює вдячність за допомогу та співпрацю ФГ «Велетень Плюс»» Юрію Булаєнку, який підтримує усі ініціативи з благоустрою села.

І цього вівторка на спільному прийомі у депутата районної ради Віталія Німця було достатньо павлівчан. Громаду турбують питання благоустрою села, його освітлення, можливість встановлення банкомату, відкриття другої групи дитячого садочка. Приходять люди і з особистими питаннями - отримання допомоги на лікування, вирішення земельних питань. Проводячи спільний прийом, голова районної ради Роман Домбровський запропонував ввести практику попереднього запису, оскільки у такому випадку у депутата районної ради буде можливість запросити відповідних спеціалістів структурних підрозділів райдержадміністрації.

Після завершення прийому депутати районної ради на чолі з Романом Домбровським оглянули приміщення школи та дитячого садочка, аби вивчити питання розширення закладу дошкільної освіти.

Громадська приймальня депутата районної ради Віталія Миколайовича Німця працює щовівторка з 8.00 до 10.00.