Тринадцята сесія районної ради сьомого скликання

28 жовтня 2016 року відбулась тринадцята позачергова сесія Світловодської районної ради сьомого скликання з таким порядком денним:

1. Про звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року.
  2. Про продаж земельної ділянки по вул.. Приморській, 777, в с.В.Андрусівка громадянину Грушці В.І.
  3. Про внесення доповнення до районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної організації і членів їх сімей та сімей загиблих учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2020 роки.
  4. Про затвердження районної програми підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2016-2017 роки.
  5. Про внесення змін до рішення сесії Світловодської районної ради від 24 червня 2016 року № 112 «Про затвердження Програми впровадження реформи децентралізації надання адміністративних послуг на 2016-2017 роки».
  6. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2015 року № 22 «Про районний1 бюджет на 2016 рік».
  7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
  8. Про затвердження Програми з енергозбереження, поліпшення матеріально-технічної бази, створення належних умов для захисту інформації при казначейському обслуговуванні розпорядників та одержувачів бюджетних коштів в Світловодському управлінні Державної казначейської служби України Кіровоградської області на 2016-2017 роки.
  9. Про захисну споруду цивільного захисту ДП «СКТС і ТМ».

Продаж земельної ділянки по вул.. Приморській, 777, в с.В.Андрусівка громадянину Грушці В.І. викликало багато запитань у депутатів. Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Наталья Гаврилюк пояснила, що продаж земельних ділянок або прав на них на підставі цивільно-правових договорів проводиться на підставі вимог Земельного кодексу України.

Відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 12.02.2016р. № 55-р «Про дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки (Великоандрусівська сільська рада) Світловодською районною державною адміністрацією будо створено конкурсну комісію та проведено конкурс на визначення суб’єкта господарювання, який є суб’єктом оціночної діяльності у сфері оцінки земель відповідно до закону. За результатами проведеного конкурсу, Звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні гр. Грушки В.І. на підставі договору оренди земельної ділянки від 19.12.2009р було виконано державним підприємством «Укрспецзем» Кіровоградською регіональною філією.

На сесію районної ради вносилося питання щодо затвердження Звіту про експертну грошову оцінку зазначеної земельної ділянки та ціни продажу.

Відповідно до ст. 127 Земельного кодексу України рішення про затвердження Звіту та ціни продажу земельної ділянки є підставою для укладання договору нотаріального купівлі-продажу земельної ділянки. Після тривалого обговорення депутати так і не підтримали це питання. Після доопрацювання питання буде внесено на чергову сесію районної ради.

Інші питання депутати підтримали.