Щороку на початку жовтня, коли природа радує усіх нас розмаїттям жовтогарячих барв, Україна відзначає День працівників освіти! Цей святковий день є знаком всенародної шани і вдячності тим, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захопливий світ знань, допомагає мудрою порадою та зігріває теплотою сердець своїх вихованців.

В районному Будинку культури на свято зібралися працівники освіти Світловодського району – вчителі, вихователі, педагоги позашкільних навчальних закладів. З привітальними слова до педагогів й до ветеранів освітянської ниви звернулися Роман Домбровський  –  голова Світловодської районної ради, Володимир Похілов – заступник  голови районної державної адміністрації, Лариса Сачевська –  начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

За успішну педагогічну працю, вагомі успіхи у справі навчання й виховання дітей ряд педагогів отримали  грамоти та подяки.

Справжній заряд позитиву отримали педагоги від перегляду концерту, який для них підготували юні та дорослі майстри сцени Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.