Другий місяць осені розпочинається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений з 1991 року Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

День літньої людини – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління. Сьогодні увага влади зосереджена на індивідуальних та соціальних потребах літніх людей, на належній оцінці їхнього внеску в розвиток суспільства.

1 жовтня в селах Павлівка, Григорівка, Яремівка, Велика Скельова відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, в яких взяв участь голова Світловодської районної ради Роман Домбровський.

“Ми зробимо все залежне від нас, щоб турбота про кожну людину похилого віку була справжньою – не на словах, а на ділі”, – сказав голова районної ради  під час свого вітання в селі Велика Скельова. Він зазначив, що влада й надалі буде проводити послідовну політику щодо підвищення соціального захисту та рівня життя представників старшого покоління.

Щиро і зворушливо прозвучали  дитячі вітання в селі Велика Скельова.

Павлівська первинна ветеранська організація відсвяткувала своє десятиріччя.

«Ви заслужили це свято, – звернувся Роман Васильович до присутніх на урочистостях в селі Павлівка, – своїм досвідом, багаторічною працею, трудовими досягненнями. І найбільша нагорода для нас усіх, коли ми вас будемо тут бачити якомога частіше при доброму здоров’ї».

Працівники сільського будинку культури підготували цікаву та насичену програму урочистого заходу. Були і пісні, і вікторини, і багато фотографій.

В Григорівці силами ветеранської організації висаджена тюльпанова алея.

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя та не втрачали суспільної активності.