Святкування Дня району

День району – завжди хвилююча подія для його мешканців. В цей день є гарна нагода віддати шану тим, хто творив історію району, осмислити день сьогоднішній та отримати наснагу для нових справ.

Сьогодні прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього дітей об’єднує жителів району – працівників сільського господарства, лікарів, вихователів, вчителів, усіх, хто спрямовує свою працю, досвід, сили і знання на благо нашого району.

24 червня в районному Будинку культури пройшли урочистості з нагоди свята. Голова Світловодської районної ради Роман Домбровський, голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський, представник народного депутата України Олеся Довгого - Алла Іщенко привітали жителів району.

Піклування про створення гідних умов життя, праці та відпочинку людей, завжди було і залишається пріоритетним у розвитку нашого району.

Представники  районної громади, заслужені та видатні жителі нашого району, які є гордістю нашої землі, золотим фондом трударів краю, які і сьогодні своєю працею, творчістю та духовним злетом прославляють Світловодщину   -  занесені  до районної Книги Пошани. Цього року до Книги Пошани занесені: Довгий Олесь Станіславович , Арделян Степан Мефодійович, Бражник Людмила Миколаївна, Головко Іван Михайлович, Дмитрієв Вадим Васильович, Жаленко Віктор Миколайович, Шевченко Петро Іванович, Шевченко Сергій Олександрович, Шкирай Любов Семенівна, Хоменко Микола Ілліч, Народний хор  «Калина» - Іванівського будинку культури.

Світловодщина  багата добрими, талановитими, щедрими, красивими людьми. А День району – це нагода висловити подяку кращим. Алла Іщенко вручила подяки від народного депутата України Олеся Довгого: Роману Домбровському, Сергію Твердовському, Людмилі Коршенко, Ганні Левченко, Юрію Магдію, Любові Замковій, Людмилі Пономаренко.

народний хоровий колектив «Калина», Іванівського сільського будинку культури, керівник В. Кузьменко, меценат та соліст колективу – директор ТОВ «МАС-АГРО» - Іван Середа, народний колектив «Дніпряночка», керівник Надія Татарнікова, народний вокальний колектив «Мрія», керівник Юлія Мартиненко, привітали присутніх гарними піснями.

Але на цьому святкування не закінчилось. В яхт-клубі «Кристал» гостей вже чекала смачна козацька каша, рибацька юшка, квас, морозиво, атракціони, спортивні змагання, багато музики і  пісень і відкриття чемпіонату України з вітрильного спорту «Вітрила надії».