Святковий концерт

З хлібом на столі - з любов'ю в серці
Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Згідно Указу Президента України № 428/93, датованим 7-м жовтня 1993-го року, професійне свято працівників сільськогосподарського та агропромислового комплексу, організацій і підприємств по переробці сільгосп-сировини, обслуговуючих та заготівельних підприємств і харчової промисловості святкується у третю неділю листопада.
18 листопада у святковій залі Районного будинку культури зібрались аграрії Світловодщини, щоб разом відсвяткувати це гарне осіннє свято, привітати один одного.
Це – свято стосується всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, щодня долучається до важливих аграрних справ. Воно воістину всенародне, адже від результатів праці аграріїв значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання України.
Голова Світловодської районної ради Роман Домбровський у своїх привітаннях висловив глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва. Побажав, щоб і надалі рясно колосилися щедрими врожаями ниви, обходили стороною природні стихії, та втілювались у життя плани, задуми і сподівання.
З великою гордістю і повагою до слова запросили почесного громадянина Світловодського району, заслуженого аграрія України, депутата Світловодської районної ради, голову товариства «Мас-Агро» - Середу Івана, Яковича, який розповів про щедрі врожаї нашого краю і привітав колег зі святом.
Студенти Олександрійського училища культури продовжило святковий концерт. Вони подарували сільським трудівникам гарній настрій та чудові гуморески, українські пісні та запальні танці. Щиро побажали працівникам щастя, здоров’я, добробуту, подальших успіхів у роботі, добрих засівів та щедрих урожаїв.