Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

Знаю тебе, добре знаю,
Щедрий Святий Миколаю.
Чекає тебе зимова пора,
Жде з нетерпінням уся дітвора!

Взимку є чимало свят, на які чекають і дорослі, і діти. І цей святковий період починається з визначного грудневого дня – Дня Святого Миколая, коли діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, одержують солодощі та замовляють подарунки під ялинку. Малеча вірить у чудо і тому чекає це свято з нетерпінням. Вихованці Григорівського дошкільного навчального закладу «Ромашка» чекали до себе у гості Святого Миколая, який рік у рік приходить до малечі з подарунками. Заздалегідь вихователі з дітьми готували пакунки з поробками та листами до чарівника. Весь рік дошкільнята намагалися бути чемними та слухняними, адже тільки такі діти мали отримати подарунок.
19 грудня діти зібралися у музичній залі, щоб послухати легенду про Святого Миколая, прочитати віршики та поспівати пісеньки. І звичайно, він прийшов не з пустими руками. Миколай приніс солодощі для дітвори, та побажав їм бути здоровими, добрими та слухняними. На свято були запрошені гості, які з доброю душею ставляться до малечі. Із року в рік вони вітають наших дітей зі святом. Скільки ж приємних хвилювань було сьогодні на святі Миколая – святі дитинства й щедрості. Діти зустрілися зі своїми мріями, показали всі свої таланти Святому Миколаю співали радісні пісні та показали казкову виставу.
Голова Світловодської районної ради Домбровський Роман Васильович не перший рік вітає наших дітей з цим чудовим святом. Малюки були дуже раді почути гарні побажання та отримати у подаруночок теплі зимові капелюшки, в яких буде дуже зручно йти холодним ранком до дитячого садка. На свято завітали всі керівники фермерських господарств Григорівської сільської ради . Гавриленко Людмила Анатоліївна та Валерій Михайлович від підприємства «Оптима» подарували дітям солодкі пакунки та тюлі для ігрової кімнати. Діти з великим задоволенням читали вірші за заспівали пісню про Миколая. Від голови правління Світловодського Райспоживтовариства Воробйової Світлани Георгіївни діти отримали пакунки з розфарбовками та іграшками. Завітав на свято і депутат Світловодської районної ради Черкавський Сергій Григорович, який до свят дітям подарував бесідку «Теремок». Також ми дуже вдячні Вороні Олексію Анатольовичу та його дружині Анастасії Іванівні за тюлі для музичної зали. Від керівника підприємства «Земля і люди» Такртикяна Айкарама Рашидовича та його сім’ї діти в дарунок до свята отримали 25 подушок. Дякуємо Горобець Олені Миколаївні та Заклепній Тетяні Валентинівні за казкові костюми для дітей.
Велику подяку висловлюємо депутату Світловодської районної ради Грушці Володимиру Івановичу та його дружині Поліні Ігнатіївні за гарний подарунок - велике килимове покриття для музичної кімнати. Відвідали та привітали дітлахів і настоятель Григорівської церкви св. Миколая отець Іоан та матушка Ніна, які подарували дітям фруктові пакунки. Кожного року діти отримують подарунки в цей день від настоятеля, це є гарною традицією в нашому селі, яка виховує у дітей доброту, щирість та духовні якості.
Керівник приватного підприємства «Ніколь» Дмитрієва Тетяна Василівна подарувала дошкільнятам «сухий» басейн. Ігри в ньому допоможуть дітям розвиватися гармонійно та налагоджувати контакт зі своїм «Я».
Сільський голова Невкрита Надія Миколаївна також прийшла привітати малюків, побажала їм міцного здоров’я, щастя, миру та благополуччя. За цей рік дуже багато було зроблено головою за для комфортного перебування дошкільників у закладі. За що їй дуже вдячні насамперед діти, працівники та батьки. Тож Надії Миколаївні ми бажаємо міцного здоров’я, успіхів у роботі, натхнення та вдячності від жителів села.
Хочемо висловити велику подяку жителю нашого села Циганчуку Сергію Євгенійовичу та художньому керівнику Григорівського будинку культури Попович Тетяні Олександрівні за допомогу у проведенні свята.
Бажаємо усім нашим дорогим нашим спонсорам міцного здоров’я, щастя, достатку та процвітання їхнім підприємствам. Усім цим щирим та безкорисливим людям нехай Господь воздасть сторицею за щедрість і добро, подароване дитячим серцям.
З Миколаєм усіх!
Юлія Даценко – завідуюча дошкільним закладом «Ромашка»

 

Повернутись