Районна рада проти Р. Степури

Руслан Степура звернувся до суду з проханням визнати рішення районної ради про висловлення йому недовіри, як голові Світловодської державної районної адміністрації, неправомірним та скасувати його.

Дане рішення було прийнято на 31 сесії, що відбулася 21 листопада 2014 року. При розгляді питання "Про виконання районною державною адміністрацією  делегованих районною радою повноважень" депутати ради абсолютною більшістю голосів визнали роботу незадовільною, та висловили недовіру керівнику адміністрації. Так була оцінена робота керівництва з виконання програми соціально-економічного розвитку, за підсумками аналізу наповнення бюджету, за використанням бюджетних коштів та аналізу інших показників роботи.

Із 18 присутніх на сесії депутатів 17 підтримали даний пункт рішення. Така кількість голосів становить 2/3 від загального складу ради (24 депутати), або 86%. Нагадуємо, що рішення депутатського корпусу повністю співпадає з рішенням жителів Світловодського району, які напередодні взяли участь в голосуванні на виборах в жовтні 2014 року. Тоді Руслан Степура балотувався до Верховної Ради і отримав ті ж самі 4% довіри, або 86% недовіри, що в кількісному співвідношенні становить 228 чоловік із 6000 виборців.

Депутати діяли в рамках Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та відповідно до Регламенту районної ради.

Наразі в правомірності рішення розбирається суд.

Про хід розгляду справи буде повідомлено пізніше.

Про подробиці перипетій можна дізнатися з публікацій на сайті організії "Свобода" та на сайті "Світловодськ інформ".