В Кропивницькому академічному музикально-драматичному театрі 4 грудня відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні.
Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко та голова облдержадміністрації Андрій Балонь вручили нагороди працівникам органів місцевого самоврядування з нагоди професійного свята, яке відзначають в Україні 7 грудня.
Олександр Чорноіваненко привітав представників органів місцевого самоврядування Кіровоградської області та наголосив на тому, що їхня головна мета – добробут людей.
Почесною грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації і обласної ради нагороджено Рудь Тетяну Олександрівну – секретаря Озерської сільської ради.
Грамоту обласної ради отримав Кирилов Ігор Ярославович – депутат Світловодської районної ради.
Подяки оголошені:
Середі Івану Яковичу, Скопичу Сергію Анатолійовичу, Мірошнику Анатолію Миколайовичу, Медянику Олегу Григоровичу, Ворожко Григорію Даниловичу, Черкавському Сергію Григоровичу, Кондратенко Олександру Івановичу, Дерев’янку Анатолію Вікторовичу, Кушніренко Івану Миколайовичу – депутатам Світловодської районної ради, Кушніренко Людмилі Дмитрівні – секретарю Микільської сільської ради та Кузнець Галині Ізотівні – секретарю Павлівської сільської ради.