Роглядаються питання на постійних комісіях

Відбулося засідання постійних депутатських комісій на якому розглянули важливі для району питання, а саме: виконання районного бюджету за перше півріччя, внесення змін до бюджету в частині передачі субвенцій  для загальноосвітніх шкіл на підвезення та харчування школярів. Заслухали звіти керівників структурних підрозділів про хід виконання програм боротьби з онкологічними захворюваннями, розвитку фізичної культури та спорту, роботи з обдарованою молоддю, розвитку малого та середнього підприємництва. Схвалили список присяжних Світловодського міськрайонного суду, технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та прийняли до спільної власності територіальних громад району частину нежитлового приміщення Павлівської сільської ради для розміщення в ньому аптеки. Найбільше стурбувало депутатів питання якості торгівельного та побутового обслуговування на селі та стан грошових виплат працівникам освітянської галузі. Депутати доручили керівникам РДА розробити покрочний план заходів по поліпшенню ситуації в цих галузях.