РОДИННЕ СВЯТО В ОЗЕРСЬКОМУ НВК.

Родина-це найдорожче що у нас є.

Кожен з нас щодня в оточенні найближчих нам людей від самого народження.  Рідні виявляють постійну турботу та увагу, у сім"ї ми здобуваємо досвід життя.

Сім'я поєднує кілька поколінь, ми маємо змогу навчатися спілкуванню з старшими  та молодшими від нас людьми.Такому спілкуванню сприяють родинні свята та традиції.

Свято, яке зібрало всі покоління - відбулося в Озерському навчально-виховному комплексі для  дошкільнят.

Готувалися всі : малеча, батьки, бабусі, рідні, близькі, персонал дитячого закладу.

Свято вийшло на славу!

Звучали гарні українські пісні про родину,матір, колискові у виконанні мам: Жалинської О. А.,  Попруги О.М.,Заріцької О. В.,вихователів   та вчителів; розповідали про молитви, які наговорюють, коли дитина засинає, просять  у Бога мирного неба для всіх, родинного затишку, тепла.

Виступаючі висловили надію на краще майбутнє та безхмарне небо над Україною, щасливе дитинство,родинний затишок, тепло сердець.

Традиції українського народу потрібно прививати в душах змалку - переконані організатори заходу. Тільки так можна закласти фундамент патріотизму. любові до родини-Батьківщини!