Профілактичні заходи

5 січня 2016 року начальником служби у справах дітей Світловодської районної державної адміністрації Фокасій С.В. спільно з інспектором Світловодського відділу Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Корховим М.В. організовано і проведено профілактичні заходи (рейди)  "Діти вулиці", "Правопорушник", "Сім'я без насильства" в селах Олексіївка, Озера, Миронівка, Велика Скельова Світловодського району. В даних заходах взяли участь голова Світловодської районної ради Роман Домбровський та сільські голови територій, на яких проводилися рейди.

Під час проведення профілактичних заходів:

здійснили обстеження житлово-побутових умов проживання 10 дітей, які перебувають на обліку як такі, що опинилися  в складних життєвих обставинах та 5 дітей, що проживають в сім'ях опікунів (піклувальників);

вияснили причини складних життєвих обставин в сім'ях, провели індивідуально-виховні бесіди з батьками та дітьми, надали рекомендації батькам, щодо належного утримання та виховання своїх дітей, постійного контролю над дітьми та запобігання вчинення ними правопорушень;

оформили протоколи про притягнення двох батьків до адміністративної відповідальності згідно статті 184 Кодексу України "Про адміністративні правопорушення" - "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють обов'язків щодо виховання своїх дітей".

В ході проведення рейдів випадків бездоглядності, безпритульності дітей не зареєстровано.

Діти - сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які проживають в сім'ях опікунів (піклувальників) отримали різдвяні подарунки (солодощі).