Привітання до Дня Констииуції України

28 червня 1996 року був прийнятий Основний Закон України. Конституція України, нажаль, сьогодні працює не на повну силу, більшість конституційних норм і положень все ще залишаються лише деклараціями. Зміни,  які необхідно внести і які активно обговорюються в Україні повинні забезпечити рівні права громадян і однакову відповідальність. Всі ми прагнемо, щоб задекларовані права стали реальністю, щоб люди почували себе захищеними і впевнено дивилися у майбутнє. Коли кожен громадянин України відчує, що його життя, здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпека дійсно визнані найвищою цінністю, тоді ми зможемо з гордістю заявити: Україна стала демократичною державою.

Зі святом, з Днем Конституції!

Нехай принцип верховенства права завжди буде в нашій державі нормою, а права кожного її громадянина – священними і непорушними.

З повагою голова районної ради О. Шаповал

Шановні земляки !

Від щирого серця вітаю вас із Днем Конституції України! Конституція несе в собі головну надзвичайно цінну і гуманну ідею про те, що держава функціонує для людини.

Досвід усіх років незалежності України засвідчив, що Основний Закон потребує доопрацювання, щоб відповідати сучасним вимогам і потребам кожного громадянина. Основна суть змін – це децентралізація влади та реформування місцевого самоврядування.

Влада на місцях, сильні регіони – усе це давно демонструє гарні результати в країнах Європейського Союзу, відповідним є й рівень життя європейців. Саме тому стратегічним нашим завданням є створення Європи в Україні!

У процесі внесення змін до Конституції України ваша думка важлива! І тому сьогодні я закликаю все суспільство, усіх, кому не байдуже майбутнє держави, долучитися до оновлення Конституції України й обговорення її положень, адже ця робота – заради майбутнього України.

У це свято бажаю всім достатку в родинах, міцного здоров’я, оптимізму і незламної віри у славне майбутнє сильної незалежної України.

Переконаний, лише спільними зусиллями ми змінимо себе і країну на краще.

З повагою і відданістю голова Кіровоградської обласної ради

Олександр Чорноіваненко