Порядок денний п’ятдесят першої сесії Світловодської

районної ради сьомого скликання

1.Про звіт районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку Світловодського району за січень-вересень 2020 року.

2.Про звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року.

3.Про стан ремонту доріг державної та комунальної власності у Світловодському районі.

4.Про стан готовності господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери району до опалювального сезону 2020/2021 року.

5.Про прийняття майна до спільної власності територіальних громад сіл Світловодського району.

6.Про внесення змін до рішення районної ради від 28 березня 2014 року № 293 "Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району".

7.Про надання дозволу на передачу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Світловодського району за місцем їх розташування.

8.Про внесення змін до Комплексної програми протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 квітня 2016 року № 67

9.Про продовження дії контракту про призначення головного лікаря комунального некомерційногопідприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської районної радиКіровоградської області».

10.Про внесення змін до рішення районної ради від 13 грудня 2019 року № 558 «Про районний бюджет Світловодського району на 2020 рік».