Порядок денний сорок п’ятої сесії Світловодської районної ради сьомого скликання
1.Про визнання повноважень депутата Світловодської районної ради сьомого скликання Чемадури О.М.
2.Про інформацію Знам'янської місцевої прокуратури «Про стан протидії злочинності, корупції, профілактики правопорушень та результати діяльності на території Світловодського району та міста Світловодськ за 2019 рік».
3.Про звіт районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку Світловодського району за січень-вересень 2019 року.
4.Про програму економічного і соціального розвитку Світловодського району на 2020 рік.
5.Про списання службового автомобіля ІЖ - 412, державний № ВА 2129 АЕ.
6.Продовження терміну дії оренди приміщення.
7.Про внесення змін до рішення районної ради від 14 грудня 2018 року № 464 «Про районний бюджет на 2019 рік».
8.Про затвердження районного бюджету на 2020 рік.
9.Про звіт голови районної ради.
10. Про затвердження складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу «Павлівське навчально –виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Світловодської районної ради Кіровоградської області.
11.Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Озера Озерської сільської ради Світловодського району Кіровоградської області.
12.Про план роботи районної ради на 2020 рік.
13.Про встановлення надбавки, надання матеріальної допомоги та преміювання голови районної ради.
14.Про встановлення надбавки, надання матеріальної допомоги та преміювання заступнику голови районної ради.
15.Про звіт завідувача КЗ «Районний методичний кабінет» Світловодської районної ради Кіровоградської області Орлової Ю.В.
16.Про звіт директора КУ «Світловодський районний центр із обслуговування закладів освіти» Світловодської районної ради Кіровоградської області Шумейка Р.Л.