Порядок денний сорок четвертої сесії Світловодської районної ради сьомого скликання

1.Про розірвання контракту  з директором КЗ  «Павлівське НВО» Середенком М.В.

2.Про звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Світловодського району за перше півріччя 2019 року.

3.Про звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року.

4.Про надання дозволу на подовження строку дії договору оренди майна спільної власності територіальних громад Світловодського району під розміщення управління соціального захисту населення Світловодської районної державної адміністрації.

5.Про внесення змін до районної Програми підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21 грудня 2017року №296.

6.Про внесення змін до рішення тридцять шостої  сесії районної ради від 26 жовтня 2018 року № 413 «Про затвердження «Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства» Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської районної ради Кіровоградської області».

7.Про безоплатну передачу з балансу комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської районної ради Кіровоградської області» 2 комплектів портативного телемедичного діагностичного комплексу у власність Великоандрусівської сільської ради.

8.Про затвердження районної  Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги Світловодської районної ради Кіровоградської області» на 2020 рік.

9.Про внесення змін до районної програми цивільного захисту Світловодського району Кіровоградської області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26 лютого 2016 року №55.

10.Про внесення змін до рішення районної ради від 14 грудня 2018 року № 464 «Про районний бюджет на 2019 рік».

11.Про затвердження списку присяжних.

12.Про Звернення  до  Президента  України, Верховної Ради України,  Кабінету Міністрів України щодо продовження мораторію на продаж  землі сільськогосподарського призначення до 2025 року.

13.Про звернення до Світловодської міської ради щодо Інклюзивно-ресурсного центру.

14.Про присвоєння чергового рангу голові районної ради             Домбровському Р.В.

15.Про дострокове припинення повноважень депутата Світловодської районної ради сьомого скликання  Німця Віталія Миколайовича.