Політика держави

Глава держави прагне зберегти рівень активності громадянського суспільства в проведенні реформ

Сьогодні треба зберегти той рівень активності громадянського суспільства, який було продемонстровано під час Революції Гідності, заявив Президент України Петро Порошенко на зустрічі в середу з представниками громадянського суспільства.

«Не має жодного сумніву, що революція відбулася саме завдяки активності громадянського суспільства, а не ініціативам партій чи політиків», - заявив Глава держави.

Петро Порошенко наголосив, що сьогодні у його команди є політична воля для проведення реформ в Україні. «Дуже добре, коли ми є небайдужими, дуже добре, коли ми спільно творимо майбутнє України», - заявив Президент.

Глава держави наголосив на важливості забезпечення публічності процесу розробки та втілення курсу реформ. «Я не маю жодного сумніву, що і досвід Європейського Союзу, і досвід США, інших країн, зокрема Грузії, Сінгапуру, Південної Кореї, країн, які зробили якісний стрибок, нами буде в повному обсязі використаний», - сказав Петро Порошенко.