Депутати Світловодської районної ради, враховуючи рішення конкурсної комісії з визначення переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Павлівське навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Світловодської районної ради Кіровоградської області»,  28.02.2020 року своїм рішенням №581 призначили Усіченко Катерину Миколаївну на посаду директора комунального закладу «Павлівське навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Світловодської районної ради Кіровоградської області.

Голова Світловодської районної ради Домбровський Роман Васильович уклав  строковий трудовий договір з новопризначеним директором і побажав Катерині Миколаївні плідної роботи, успіхів на посаді.