Перелік питань тринадцятої сесії райнної ради сьомого скликання

Перелік питань,

що пропонуються до порядку денного

пленарного засідання позачергової тринадцятої сесії

Світловодського районної ради сьомого скликання

28 жовтня 2016 року

1. Про звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року.

Інформує: Артеменко Юлія Іванівна – начальник фінансового управління районної державної адміністрації

Проектом рішення передбачається затвердити звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року по доходах у сумі 69820,701 тис.грн., у тому числі по загальному фонду 65459,531 тис.грн., по спеціальному фонду 4361,170 тис.грн., по видатках у сумі 64249,263 тис.грн., у тому числі по загальному фонду 58982,082 тис.грн., по спеціальному фонду 5267,181 тис.грн.

1. Про продаж земельної ділянки по вул.. Приморській, 777, в с.В.Андрусівка громадянину Грушці В.І.

Вносить питання: голова районної державної адміністрації

Інформує: Гаврилюк Наталія Іванівна – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації

Питання розглядається в межах чинного законодавства України з метою реалізації звернень громадян, пошуку шляхів наповнення місцевого і державного бюджетів України та розвитку туристичної галузі на території Світловодського району.

1. Про внесення доповнення до районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції і членів їх сімей та сімей загиблих учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2020 роки.

Вносить питання: голова районної державної адміністрації

Інформує: Гелка Людмила Дмитрівна – заступник начальника управління соціального захисту населення  районної державної адміністрації

Проект рішення підготовлено на підставі Указу Президента України від 18 березня 2015 року № 150 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції», ст..43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою підвищення рівня соціального захисту учасників бойових дій АТО, членів їх сімей та сімей, члени яких загинули під час здійснення АТО.

1. Про затвердження районної програми підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2016-2017 роки.

Вносить питання: голова районної державної адміністрації

Програма розроблена з метою сприяння підвищенню рівня ефективності роботи органів виконавчої влади, покращення якості надання адміністративних послуг посилення співпраці органів влади з населенням та інститутами громадянського суспільства.

1. Про внесення змін до рішення сесії Світловодської районної ради від 24 червня 2016 року № 112 «Про затвердження Програми впровадження реформи децентралізації надання адміністративних послуг на 2016-2017 роки».

Вносить питання: голова районної державної адміністрації

Інформує:Устьянцева Тетяна Олександрівна – завідувач сектору надання адміністративних послуг, адміністратор  районної державної адміністрації

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2015 року № 22 «Про районний бюджет на 2016 рік».

Вносить питання: голова районної державної адміністрації

Проектом рішення передбачається внесення змін до доходів та видатків районного бюджету, а також внесення окремих змін стосовно розподілу субвенцій та обсягів фінансування окремих об’єктів і заходів, викликаних виробничою необхідністю.

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Вносить питання: голова районної державної адміністрації

Інформує:Чабанюк Ігор Андрійович – в.о. начальника управління Держгеокадастру у Світловодському районі Кіровоградської області

Метою і завданням прийняття рішення є врегулювання питань земельних відносин, встановлення розміру орендної плати та розміру земельного податку.