Перелік питань 19 сесії Світловодської районної ради сьомого скликання

Перелік питань  дев’ятнадцятої сесії

Світловодської районної ради сьомого скликання, яка відбудеться

28 квітня 2017 року

1. Про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року.
       2. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року №176 “Про районний бюджет на 2017 рік”, в редакції рішення від  06 січня                2017 року №179
  1. Про внесення змін до програми  економічного і соціального розвитку Світловодського району на 2017 рік затвердженої рішенням районної ради  від 21 грудня 2016 року № 158.
  2. Про Порядок здійснення часткового відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого підприємництва на реалізацію інвестиційних проектів у рамках районної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Світловодському районі на 2016-2018 роки затвердженої рішенням районної ради від 24 червня 2016 року №101.
  3. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди об’єктів спільної власності територіальних громад району.
  4. Про співпрацю Світловодського міськрайонного Центру зайнятості з органами місцевого самоврядування щодо залучення тимчасово непрацюючих громадян до громадських робіт та благоустрою населених пунктів.
  5. Про організацію оздоровлення дітей і підлітків влітку 2017 року.
  6. Про стан зовнішнього освітлення населених пунктів району.
  7. Про стан розвитку агропромислового комплексу району.
      10. Про підготовку та проведення відпочинку дітей та підлітків влітку 2017 року.
  1. Про затвердження районної  програми  забезпечення реалізації в районі житлових  та майнових прав дітей-сиріт, дітей,  позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на 2017-2019 роки.
  2. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії районної ради від   21 грудня 2016 року № 164  "Про створення комунального закладу "Павлівське навчально-виховне об’єднання"  Світловодської районної ради Кіровоградської області.
  3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду гр. Харитюку М.А.
  4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають в оренді ПП «ОЛДЕР».
  5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду гр. Глущенко Р.М.
  6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду гр. Джизі В.І.
  7. Про зняття з контролю рішень районної ради.
  8. Про занесення до Книги Пошани Світловодського району.