У дружній атмосфері, піднесеному настрої, по-сімейному радісно та щиро відзначили День села жителі Павлівки.
Теплі та щирі слова вітань лунали на святі від голови районної ради Романа Домбровського, Павлівського сільського голови Миколи Панасенка та багатьох інших гостей.
У своєму вітальному слові Роман Домбровський не залишив без уваги успіхи громади, щиру та наполегливу працю жителів села. Побажав нових звершень, невичерпної енергії, добробуту та процвітання.
Також Роман Васильович вручив Грамоту районної ради за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади сільському голові та Подяку за активну участь у громадському житті села та з нагоди святкування Дня села колективу сільського будинку культури.
Організаторам свята вдалося охопити фактично усіх жителів громади у привітаннях.
Музичними подарунками стали для гостей свята виступи у виконанні майстрів творчої самодіяльності, аматорських колективів, вихованців навчальних закладів громади. Святкова програма була насичена танцювальними та вокальними композиціями. А публіка, в свою чергу, вдячно виражала позитивні емоції бурхливими оплесками у гарному піднесеному настрої.