Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

У Кіровоградському академічному українському музично-драматичному театрі ім. М.Л.Кропивницького відбулася заключна частина Міжнародного проекту «Кіровоградщина. Імена та здобутки». У заході взяв участь голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко.

Проект започаткований Українським інформаційно-видавничим центром «Галактика» та реалізований за підтримки керівництва Кіровоградської області. Він передбачає відзначення українців, які зробили вагомий внесок у розбудову держави. Кіровоградщина – четвертий регіон, який представляє свої здобутки. 

З вітальним словом до нагороджених звернувся голова обласної ради Олександр Чорноіваненко. 

- Нагородження патріотів Кіровоградщини співпало з відзначенням 80-річчя нашої області. Кожен з вас живе, працює на рідній Кіровоградській землі і творе новітню історію. Впевнений, що сьогоднішня подія – ще один крок до об’єднання заради єдиної мети – процвітання України, - зазначив Олександр Чорноіваненко. 

У ході урочистостей генеральний директор Українського інформаційно-видавничого центру Галина Захарченко вручила голові обласної ради Олександру Чорноіваненку орден «За вірність народу України та Почесну грамоту «За вагомий внесок у становлення, розбудову та процвітання України». Понад ста мешканців Кіровоградської області відзначені орденом «Патріот Кіровоградщини» та увійшли до пам’ятної книги «Кіровоградщина. Імена та здобутки», серед них: голови районних та сільських рад, депутати обласної ради. керівники фермерських господарств та освітяни, зокрема:

- Домбровський Роман Васильович;

- Грушка Володимир Іванович;

- Середа Іван Якович;

- Тартикян Айкарам Рашидович.

 

 

Повернутись