Останні дзвінки пройшли під знаком єднання

30 червня у школах Світловодщини пролунав останній дзвоник, сповістивши про закінчення навчального року та початок літніх канікул. Цьогорічне свято пройшло під гаслом єднання. Упродовж навчального року міцніли й гартувалися душі маленьких громадян нашої країни. Навчальний рік був сповнений переживань та світлих подій, які залишили по собі радісні спогади про нові відкриття, метушливість повсякденних турбот. Підсумовуючи навчальний рік учні та вчителі відзначали здобутки та досягнення на ниві знань, адже багато учнів відзначили цей навчальний рік досягненнями, за що їм були вручені грамоти за перемоги у Всеукраїнських конкурсах, спортивних змаганнях, а також за активну участь у волонтерському русі. А ще говорили про свою Батьківщину, неподільну та найкращу, бо вона єдина.

На святкових лінійках учнів та їх батьків вітали директори шкіл, сільські голови, вчителі.

Урочисту лінійку у Микільській загальноосвітній школі відвідав голова районної ради Олексій Шаповал. Звертаючись до школярів, посадовець привітав їх із успішним завершенням навчального року та початком довгожданих канікулів.

Директор школи Валентина Томєва підвела підсумки навчального року, насиченого подіями та перемогами. Учні школи продемонстрували високий рівень знань на рівні обласних та державних олімпіад. Похвальні листи отримали Антон Волков, Ганна Тороп, Ярослав Андрущенко, Данило Дронов, Дар’я Єрмолаєва, Ольга Бондарева, Наталія Лінник, Артем Олійник,Назар Косячко, Ольга Єршова, Семен Аверьянов, Жуікова Леся, Денис Олійник. Цього року троє випускників школи отримують медалі. Це Ірина Білозор, Марія Горохова та Вікторія Чемадура. А ще подяки від лісівників Світловодщини вчителю Ользі Ластабеженко та учням Ганні Мартовій, Олені Лисенко, Ганні Тороп, Ользі Єршовій, Денису Олійнику, Олександру Жукову, Ярославу Андрущенку, Денису Сичову, Назару Косячко, Миколі Ушаньову, Олександру Єрмолаєву, Олександрі Пак, Наталії Лінник, Олені Дроновій, Лесі Жуіковій, Анастасії Наречіній, Дарині Анісьєвій, Людмилі Пижовій, Анастасії Дубік, Єгору Постнікову, Артему Олійнику вручив головний лісничий Сергій Черкавський. Голова Микільської сільської ради Володимир Щукін вручив грошову нагороду Антону Волкову за зайняте третє місце у обласній олімпіаді з російської мови. Голова Світловодської районної ради Олексій Шаповал подарував нові м’ячі, які стануть у нагоді під час роботи цьогорічного оздоровчого табору.

На свято до Подорожненської школи завітали заступник голови районної ради Наталія Пруднікова, секретар сільської ради Вікторія Волкова та голова фермерського господарства "Гвіса" Сергій Грушка, який подарував школі бензокос.

Із завершенням навчального року школярів Світловодщини привітав депутат обласної ради Костянтин Чередник. До усіх шкіл району були направлені солодкі подарунки – морозиво, яким діти урочисто відзначили початок літніх канікулів. Бажаємо яскравого літнього відпочинку!