Особистий прийом у Павлівці

Відбувся особистий прийом заступника голови районної ради Наталії Пруднікової. Вона зустрілася з педагогічними працівниками, які вкрай стурбованні тим, що в січні 2015 року вони не отримали доплати за престижність, в школі немає Інтернету, а це значно ускладнює роботу педагогів і школярів, та ще цілим рядом  проблем, що потребують вирішення. Наталія Пруднікова детально пояснила учасникам зустрічі про те, що робить влада для наповнення бюджету району, та як розподіляються бюджетні кошти.

Освітня галузь в 2015 році отримала кошти в повному обсязі фактичних витрат 2014 року. Плата за престижність здійснюєтьсь в межах фонду оплати праці в тому разі, якщо є економія.